Energie ze slunce
Vyřídíme za vás dotaci
V plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.
Nejvýhodnější řešení
Zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejlepší řešení.
Tým odborníků
Montáž i servis zajišťují naše vlastní týmy profesionálů.
O nás
Tímto bychom Vám rádi představili naší společnost REM ELEKTRO s.r.o., která byla založena v roce 2020 a to sloučením s firmou PR Mont s.r.o.
Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti elektromontáží, výroby rozvaděčů a dalších technologií.
V roce 2021 jsme otevřeli divizi REM SOLAR, jelikož jsme se rozhodli vstoupit na pole FVE, máme dlouholeté zkušenosti v oboru elektromontáží, kde máme opravdové profesionály, kteří pravidelně prochází školením na nejnovější technologie v daném segmentu.
Naše týmy, jsou složeny z profesionálních monterů na té nejvyšší úrovni. Nainstalujeme FVE, a to přímo na klíč od A-Z. Součástí naší nezávazné cenové nabídky je také vizualizace solárních panelů, přímo na danou střechu.
Nejsme tedy firmou která vznikla ze dne na den a začala instalovat FVE. Zakládáme si na profesionalitě a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.
Naší prioritou je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.
Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, přímo Vám na míru. Ať svítí.!
Napsali o nás :
Fotovoltaika (FVE)
Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního záření na elektřinu (stejnosměrný proud) s využitím fotoelektrického jevu na velkoplošných polovodičových fotodiodách. Jednotlivé diody se nazývají fotovoltaické články a obvykle jsou spojovány do větších celků – fotovoltaických panelů.
Samotné články jsou dvojího typu – krystalické a tenkovrstvé. Krystalické články jsou vytvořeny na tenkých deskách polovodičového materiálu, tenkovrstvé články jsou přímo nanášeny na sklo nebo jinou podložku.
V krystalických technologiích převažuje křemík, a to monokrystalický nebo multikrystalický, jiné materiály jsou používány pouze ve speciálních aplikacích. Tenkovrstvých technologií je celá řada, například amorfní křemík a mikrokrystalický křemík, jejichž kombinace se nazývá tandem, dále tellurid kadmia a CIGS sloučeniny.
Díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje energie a dotacím se výroba fotovoltaických panelů a systémů v poslední době značně zdokonalila. Celková instalovaná kapacita na světě činila ke konci roku 2020 téměř 714 GW, přičemž jen za rok 2020 se zvýšila o celých 134 GW, což je o 23 % více, než v předchozím roce 2019. Tento instalovaný výkon umožňuje roční produkci na úrovni zhruba 700 terawatthodin (TWh) elektřiny.
V České republice bylo v roce 2020 instalováno celkem 6 293 nových solárních elektráren s celkovým výkonem 51,4 MWp. Z toho bylo 22,6 MWp instalováno na střechách českých domácností a 28,8 MWp na střechách podniků a komerčních budov.
Záleží na tom, co si od fotovoltaiky slibujete. Chcete ušetřit za elektřinu? Získat nezávislost na dodavatelích energie? Mít možnost záložního zdroje v případě výpadku proudu? Nebo chcete třeba levně ohřívat vodu v bazénu, topit ve skleníku, chladit serverovnu…?
Fotovoltaika
Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního záření na elektřinu (stejnosměrný proud) s využitím fotoelektrického jevu na velkoplošných polovodičových fotodiodách. Jednotlivé diody se nazývají fotovoltaické články a obvykle jsou spojovány do větších celků – fotovoltaických panelů. Samotné články jsou dvojího typu – krystalické a tenkovrstvé. Krystalické články jsou vytvořeny na tenkých deskách polovodičového materiálu, tenkovrstvé články jsou přímo nanášeny na sklo nebo jinou podložku. V krystalických technologiích převažuje křemík, a to monokrystalický nebo multikrystalický, jiné materiály jsou používány pouze ve speciálních aplikacích. Tenkovrstvých technologií je celá řada, například amorfní křemík a mikrokrystalický křemík, jejichž kombinace se nazývá tandem, dále tellurid kadmia a CIGS sloučeniny. Díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje energie a dotacím se výroba fotovoltaických panelů a systémů v poslední době značně zdokonalila.
Fotovoltaická elektrárna může být doplněna bateriovým úložištěm, které slouží k ukládání přebytků vyrobené energie. Energie může být využita v časech, kdy je požadovaný příkon vysoký, případně při výpadku sítě.
Za nejvýhodnější typ pro tento účel jsou považovány (údaj 2020) lithium–iontové baterie.
Tepelné čerpadlo
Tepelné čerpadlo funguje na principu převodu tepla z venkovních prostor (ze vzduchu, země či vody) dovnitř objektu. Díky správné technologii práce s párami chladiva dokáže tepelné čerpadlo „vycucnout“ teplo z venčí i v případě, že je tam chladněji než uvnitř. Aktuálně se jedná o jedno z nejefektivnějších řešení pro vytápění. Běžná hlučnost čerpadel je pouhých 39–45 dB.
Solární panely
Solární panel je tvořen solárními články, které mohou být tvořeny polovodičovými nebo organickými prvky, jež elektromagnetickou energii světla mění v energii elektrickou. Přímou přeměnou světla na elektrickou energii se dnes zabývá samostatná specializace. Fotoelektrický jev vysvětluje vznik volných elektrických nosičů dopadem záření. Za pomoci křemíkových solárních panelů se daří přeměnit v elektrickou energii zhruba až 23 % energie dopadajícího záření. Při použití organických solárních panelů vyvinutých v Izraeli by měla být účinnost až 25 %. Teoretická maximální účinnost pro jeden přechod je 34 % (tzv. Shockleyův–Queisserův limit).
Fotovoltaická elektrárna
bez baterie
Řešení bez baterie je vhodné pro nízkoenergetický navržené domy či menší domy. Efektivně Vám umožní snížit platby za energie a ve velké části roku nebudete muset například platit za ohřev vody.
- Vhodné pro domy s menší spotřebou
- Nejlevnější řešení
- Spoříte na energiích a navýšíte hodnotu domu
- Dotace až 125 000 Kč
Fotovoltaická elektrárna
s baterií
Řešení s baterií Vám umožní čerpat velkou část roku energii zdarma. Nespotřebovanou energii vyrobenou během dne efektivně uloží a umožní ji čerpat během večera. Vy tak spoříte v maximální možné míře.
- Vhodné pro domy všech typů
- Průměrná návratnost 5 let
- Ochrana proti výpadkům sítě
- Dotace až 225 000 Kč
Záruky na technologie
- 15 - 25 let na FV panely (dle výrobce)
- 5 - 12 let na střídače (dle výrobce)
- 7 - 10 let na bateriové uložiště (dle výrobce)
- 5 let odpovědnost za vady práce.
Chcete individuální nabídku ZDARMA?
Půjčka na udržitelné technologie
Vyrábějte si vlastní elektřinu se solárními panely...
Domácí EV nabíječka SolarEdge SE-EVK22C00-01
- Nabíjecí stanice s nabíjecím výkonem až 32A (22kW).
- Vhodné pro jedno a třífázové instalace, pro vnitřní i venkovní použití.
- Využívá přebytečnou fotovoltaiku k nabíjení elektromobilů.
- Ovládání a monitorování prostřednictvím aplikace mySolarEdge.
- OCPP kompatibilní s integrovanou RFID kartou.
- Obsahuje integrovaný 6m EV nabíjecí kabel s konektorem typu 2.