Energie ze slunce

Vyřídíme za vás dotaci

V plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ.

Nejvýhodnější řešení

Zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejlepší řešení.

Tým odborníků

Montáž i servis zajišťují naše vlastní týmy profesionálů.

O nás

Tímto bychom Vám rádi představili naší společnost REM ELEKTRO s.r.o., která byla založena v roce 2020 a to sloučením s firmou PR Mont s.r.o.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti elektromontáží, výroby rozvaděčů a dalších technologií.

V roce 2021 jsme otevřeli divizi REM SOLAR, jelikož jsme se rozhodli vstoupit na pole FVE, máme dlouholeté zkušenosti v oboru elektromontáží, kde máme opravdové profesionály, kteří pravidelně prochází školením na nejnovější technologie v daném segmentu.

Naše týmy, jsou složeny z profesionálních monterů na té nejvyšší úrovni. Nainstalujeme FVE, a to přímo na klíč od A-Z. Součástí naší nezávazné cenové nabídky je také vizualizace solárních panelů, přímo na danou střechu.

Nejsme tedy firmou která vznikla ze dne na den a začala instalovat FVE. Zakládáme si na profesionalitě a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Naší prioritou je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, přímo Vám na míru. Ať svítí.!

Napsali o nás : 

Deník.cz

Fotovoltaika (FVE)

Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního záření na elektřinu (stejnosměrný proud) s využitím fotoelektrického jevu na velkoplošných polovodičových fotodiodách. Jednotlivé diody se nazývají fotovoltaické články a obvykle jsou spojovány do větších celků – fotovoltaických panelů.

Samotné články jsou dvojího typu – krystalické a tenkovrstvé. Krystalické články jsou vytvořeny na tenkých deskách polovodičového materiálu, tenkovrstvé články jsou přímo nanášeny na sklo nebo jinou podložku.

V krystalických technologiích převažuje křemík, a to monokrystalický nebo multikrystalický, jiné materiály jsou používány pouze ve speciálních aplikacích. Tenkovrstvých technologií je celá řada, například amorfní křemík a mikrokrystalický křemík, jejichž kombinace se nazývá tandem, dále tellurid kadmia a CIGS sloučeniny.

Díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje energie a dotacím se výroba fotovoltaických panelů a systémů v poslední době značně zdokonalila. Celková instalovaná kapacita na světě činila ke konci roku 2020 téměř 714 GW, přičemž jen za rok 2020 se zvýšila o celých 134 GW, což je o 23 % více, než v předchozím roce 2019. Tento instalovaný výkon umožňuje roční produkci na úrovni zhruba 700 terawatthodin (TWh) elektřiny.

V České republice bylo v roce 2020 instalováno celkem 6 293 nových solárních elektráren s celkovým výkonem 51,4 MWp. Z toho bylo 22,6 MWp instalováno na střechách českých domácností a 28,8 MWp na střechách podniků a komerčních budov.

Záleží na tom, co si od fotovoltaiky slibujete. Chcete ušetřit za elektřinu? Získat nezávislost na dodavatelích energie? Mít možnost záložního zdroje v případě výpadku proudu? Nebo chcete třeba levně ohřívat vodu v bazénu, topit ve skleníku, chladit serverovnu…?

Fotovoltaika

Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního záření na elektřinu (stejnosměrný proud) s využitím fotoelektrického jevu na velkoplošných polovodičových fotodiodách. Jednotlivé diody se nazývají fotovoltaické články a obvykle jsou spojovány do větších celků – fotovoltaických panelů. Samotné články jsou dvojího typu – krystalické a tenkovrstvé. Krystalické články jsou vytvořeny na tenkých deskách polovodičového materiálu, tenkovrstvé články jsou přímo nanášeny na sklo nebo jinou podložku. V krystalických technologiích převažuje křemík, a to monokrystalický nebo multikrystalický, jiné materiály jsou používány pouze ve speciálních aplikacích. Tenkovrstvých technologií je celá řada, například amorfní křemík a mikrokrystalický křemík, jejichž kombinace se nazývá tandem, dále tellurid kadmia a CIGS sloučeniny. Díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje energie a dotacím se výroba fotovoltaických panelů a systémů v poslední době značně zdokonalila.

Fotovoltaická elektrárna může být doplněna bateriovým úložištěm, které slouží k ukládání přebytků vyrobené energie. Energie může být využita v časech, kdy je požadovaný příkon vysoký, případně při výpadku sítě.

Za nejvýhodnější typ pro tento účel jsou považovány (údaj 2020) lithium–iontové baterie.

Zjistit více

Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo funguje na principu převodu tepla z venkovních prostor (ze vzduchu, země či vody) dovnitř objektu. Díky správné technologii práce s párami chladiva dokáže tepelné čerpadlo „vycucnout“ teplo z venčí i v případě, že je tam chladněji než uvnitř. Aktuálně se jedná o jedno z nejefektivnějších řešení pro vytápění. Běžná hlučnost čerpadel je pouhých 39–45 dB.

Zjistit více

Solární panely

Solární panel je tvořen solárními články, které mohou být tvořeny polovodičovými nebo organickými prvky, jež elektromagnetickou energii světla mění v energii elektrickou. Přímou přeměnou světla na elektrickou energii se dnes zabývá samostatná specializace. Fotoelektrický jev vysvětluje vznik volných elektrických nosičů dopadem záření. Za pomoci křemíkových solárních panelů se daří přeměnit v elektrickou energii zhruba až 23 % energie dopadajícího záření. Při použití organických solárních panelů vyvinutých v Izraeli by měla být účinnost až 25 %. Teoretická maximální účinnost pro jeden přechod je 34 % (tzv. Shockleyův–Queisserův limit).

Zjistit více

Fotovoltaická elektrárna
bez baterie

Řešení bez baterie je vhodné pro nízkoenergetický navržené domy či menší domy. Efektivně Vám umožní snížit platby za energie a ve velké části roku nebudete muset například platit za ohřev vody.

Fotovoltaická elektrárna
s baterií

Řešení s baterií Vám umožní čerpat velkou část roku energii zdarma. Nespotřebovanou energii vyrobenou během dne efektivně uloží a umožní ji čerpat během večera. Vy tak spoříte v maximální možné míře. 

FV ELEKTRÁRNA

BASIC

4,6 kWp

Cena od 399 311 Kč

224 311 Kč

Cena po odečtení dotace

FV ELEKTRÁRNA

NORMAL

6,3 kWp

Cena od 454 199 Kč

229 199 Kč

Cena po odečtení dotace

FV ELEKTRÁRNA

EXCLUSIVE

9,9 kWp

Cena od 565 535 Kč

340 535 Kč

Cena po odečtení dotace

Záruky na technologie

Chcete individuální nabídku ZDARMA?

Půjčka na udržitelné technologie

Vyrábějte si vlastní elektřinu se solárními panely...

Domácí EV nabíječka SolarEdge SE-EVK22C00-01